Wsparcie dla DK

Kochani

przekazujemy prośbę moderatora - ks. Michała Chmiela. Prosimy, roześlijcie w swoich rejonach.

Basia i Witek Markowie

Para diecezjalna DK

Szczęść Boże!

 

Drodzy członkowie i sympatycy Ruchu Światło-Życie!

W początkach nowego roku pragnę zwrócić się do Was z gorącą prośbą o wsparcie.

1. 1,5% podatku

Od tego roku, dzięki nawiązaniu współpracy z Fundacją Światło-Życie, istnieje możliwość przekazania 1,5% podatku na rzecz Ruchu Światło-Życie naszej diecezji. Zachęcam do skorzystania z tej opcji. Bardzo proszę również o jak najszersze przekazanie tej informacji. Będzie to dla nas pomoc w organizowaniu rekolekcji i innych wydarzeń w roku 2025. W odpowiednim polu rozliczenia podatkowego należy wpisać następujące dane:

KRS: 0000071891

Cel szczegółowy: OAZA Gliwice

2. Zrzutka na rzecz rekolekcji młodzieżowych.Jak, co roku, otwieramy także zrzutkę na rzecz rekolekcji młodzieżowych. Koszt co roku, niestety, zwiększa się, co obniża atrakcyjność rekolekcji. Przekazane przez Was pieniądze, pomogą ograniczyć koszt i wspomóc tych, którzy nie będą wstanie zapłacić za całość.

Poniżej link do zrzutki:

https://zrzutka.pl/cwjpsn

Pragnę okazać Wam moją głęboką wdzięczność za troskę o potrzeby materialne Ruchu. Każdego z darczyńców ogarniam modlitwą podczas Eucharystii, która sprawowana jest co miesiąc w naszym Centrum przy ul. Wolności 198 w Zabrzu.

Zapraszam Was do udziału w tych mszach w najbliższych miesiącach – 25 stycznia, 22 lutego, 14 marca, 25.04 o 19.00. Po Eucharystii zawsze jest okazja do spotkania przy kawie, herbacie, ciastku i do chwili rozmowy.

Z serca błogosławię,

Ks. Michał Chmiel

Moderator diecezjalny Ruchu Światło-Życie diecezji gliwickiej

Maria i Dariusz Drynda | 2024-01-20